SEL ettevõtluskonverents „Head ühendused aitavad Eestit turundada läbi Saaremaa“

21.02.2019

14. veebruaril toimus Apollo kinos Saaremaa Ettevõtjate Liidu ettevõtluskonverents „Head ühendused aitavad Eestit turundada läbi Saaremaa“.  Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid andis ülevaate muutustest ettevõtluses ja digitaliseerimisest. Ola Mattson, kes on Norrköping Lennujaama juhataja, andis põhjaliku ülevaate, kuidas on ja mida peab tegema, et arendada kommerts- ja rahvusvahelisilende, Gotlandi näitel. Hans Pajoma tutvustas Coop Pank ja ettevõtluse võimalikke koostööd. Elektriteemadel olid ülevaadet andmas nii Elering, Oleg Tsernobrovkin, kui ka Elektrilevi, Taavo Randna. Lisaks tutvustas Taavo Randna projekti Viimane Miil. Konverentsi lõpetas vestluspaneel, kus osalesid Piret Mürk-Dubout, Ola Mattson ja Taavo Randna. Teemad olid väga aktuaalsed ja asjakohased ning annavad ainet edaspidisteks aruteludeks ja koostöö võimalusteks. Kindlasti on Saaremaa üheks edasiviivaks jõuks kindlad ühendused ja nende suunas tuleb (koos)tööd teha juba täna!

Konverentsi raames tunnustati koostöös Saarte Hääle/Raadio Kadiga Aasta ettevõtet 2018. Aasta ettevõte 2018 sildi andsid üle president Kersti Kaljulaid, SEL juhatuse esimees Margus Puust ja Saarte Hääl/Raadio Kadi tegevjuht Gunnar Siiner. Aasta ettevõte 2018 auks püstitatakse pink Kitzbergi tänavale kevadel. Soovime veel kord palju õnne ja edu edaspidistes tegemistest Arensburg OÜ meeskonnale ja eelkõigele ettevõtlikult eeskujulikule Terje Nepperile!

Samuti täname kõiki eilsel konverentsil esinejaid – Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid, Ola Mattson, Hans Pajoma, Oleg Tsernobrovkin, Taavo Randna ja Piret Mürk-Dubout, ning loomulikult kõiki külastajaid! Teemad olid väga huvitavad ja põnevad. Loodame, et saame siit kõik motivatsiooni ja inspiratsiooni edasi minna, eesotsas nende kolme crazy guy´ga 🙂
Suurimad tänud meie konverentsi toetajatele nii meenete kui suupistete näol – Arensburg, Saaremaa Delifood, Saaremaa Piimatööstus, Pöide õlu, Vettel, Ösel Harvest, Ösel Aquafarms, Vist Saaremaa, Tallinna Lennujaam AS ja Saaremaa vald!
Sügav kummardus Meelis Malk, kes juhtis konverentsi ja panustas ürituse kordaminekusse!

Kohtumiseni järgmisel konverentsil!

SEL - Saaremaa Ettevõtjate Liit