Saaremaa ettevõtjad kohtusid TS Laevad juhtidega

16.01.2016

14. veebruaril kohtusid Meedla Kojas TS Laevad juhid Kaido Padari ja Mart Loik ettevõtjatega. TS Laevad esindajad andsid ülevaate kolmest teemast: piletisüsteem, teenindus sadamas ja laevadel ning uute laevade visuaal.

Uuendusena planeeritakse piletisüsteemis kasutusele võtta autonumbri tuvastus. Eesmärgiks on muuta sujuv minek laevale, juhul kui eelnevalt on ostetud pilet. Eelduseks on kliendikonto olemasolu. Reisijatel, olenemata sõiduvahendist või selle puudumisest, on võimalus soetada pilet eeltellimisega. Suvel alustatakse uute lepingute sõlmimisega. Hetkel on planeeritud, et äriklientidel, va suurematel ettevõtetel ja bussifirmadel, määratakse krediidilimiit. Piletisüsteem avatakse septembris.

Kaido Padar selgitab, et praeguseks hetkeks on jõutud 99,9% ulatuses kokkuleppele, mida soovitakse hanke tulemusest. Kindlasti tahetakse, et on väärikas teenuse osutaja, kes pakub õiglast hinda. Veel lisatakse juurde, et laevadel ei saa olema erinevates mõõtudes plakatreklaami. Küll on olemas infonurk, kus on erinevad infovoldikud, ülejäänud reklaam tuleb siseteleviisorist.

Kolmandaks punktiks tuuakse välja, et laevade visuaal on paigas. Jaanuari lõpus edastatakse täpsem info koos tutvumismaterjalidega.

Veel samal teemal Saarte Hääles ja Meie Maas

SEL - Saaremaa Ettevõtjate Liit