Ettevõtlusnädal 2.- 8. oktoober 2017

27.09.2017

4. oktoobril 9:30 – 17:00 toimub Saaremaa Arenduskeskuse korraldatud Saaremaa ettevõtluspäev ja ettevõtete tunnustamissündmus spaahotellis “Meri”. Ettevõtluspäeval on kohal Tervise- ja Loodustoodete Kompetentsikeskus PlantValor kui ka Terviseedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus TERE – kindlasti pakub huvi turismiettevõtjatele.

Ettevõtluspäeval:

Ettevõtluspäevale on vajalik registreerumine. Päevakava näed ja registreeruda saad siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSen_RPQ6RAdWEUZagtNXPh2zuAPWVZAMV_2DXY3CMkhG560tA/viewform#responses

Kutse ekspordiseminarile “mõtestatud eksport” 5. oktoobril GoSPA seminariruumis

Head Saaremaa eksportivad ja ekspordihuvidega ettevõtjad!

Saaremaa Arenduskeskus kutsub Teid osa saama Saaremaa ettevõtlusnädala raames toimuvast ekspordiseminarist “mõtestatud eksport”. Ekspordiseminar on TASUTA ja kohti jagub vaid 20-le kiiremale.

Koolitus annab mitmekülgse ülevaate teemadest, mida peab iga ekspordist huvitunud ettevõte teadma nii planeerimise kui ka teostamise faasides. Koolitajaks on kogenud ekspordipraktik Paavo Pauklin, kes annab osalejatele häid praktilisi nõuandeid ja toob näiteid ekspordi tulemuslikumaks teostamiseks.

Antakse ülevaade teemadest:

Ekspordiseminarile palume registreeruda siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSci5a4X-5nx7PMVuywRE2fQBAf_hUa81pyhD-aHJ1rqem14AQ/viewform#responses

SEL - Saaremaa Ettevõtjate Liit